קשה, קשה...

Fede2

New member
קשה, קשה...

שלום חברים, מטעמי אנונימיות אני לא אזדהה בשם המלא והמקורי שלי. אני כרגע מסיים תיכון, בן 18 כמעט וחצי, ועדיין לא יצאתי מהארון. שאני מסתכל על החיים שלי, אני מוצא רק תקופה אחת שהייתי מאושר והיא תקופת השנה האחרונה של חטה"ב ותחילת התיכון. מאז, אני כל הזמן במצב של שאני לא מרוצה מהחיים שלי, שאני לא רואה לאן הם מתקדמים בכלל.. שאם אני מנסה לדמיין את עצמי בעוד חמש שנים אין לי תמונה, כאילו מעין נבואה שעוד מספר שנים אני במילא לא אהיה חי, או שהחיים שלי יהיו כ"כ רעים שזה לא משנה החל מתחילת ימי ביה"ס יסודי התחברתי בעיקר לבנות ומאז עד כיתה ח' לערך הייתי מטרה ללעג על זה. כבר בכיתה ו' התחילו לקרוא לי הומו, עוד שלא ידעתי מה זה בדיוק אומר - וישר הכחשתי, עד שיום אחד הבנתי שאני באמת הומו, בסוף כיתה ח', ומאז גם הפסיקו לקרוא לי ככה, לפחות בגלוי. אני לא ביישן, ממש לא. אולי קשה לי ליצור קשרים חזקים.. אפשר להגיד שאני סגור ולא חושף סודות או מספר על עצמי דברים אישיים, אפילו לאנשים הכי קרובים לי - אבל ביישן אני בכלל לא. כיתה ט' הייתה גם עבורי נקודת מפנה בה קיבלתי בטחון עצמי, התחלתי לדבר עם יותר אנשים ולהיות יותר פתוח. אנשים הפסיקו להקניט אותי. מכיתה ט' גם התחלתי לרצות לצאת מהארון, כי הבנתי שזאת הדרך היחידה שלי לחיות את החיים כמו שאחרים חיים אותם - בכנות, בחברה, בשיתוף. הכל נראה כ"כ וורוד לסטרייטים. השכבה שלי הולכת לים, כולם משתכרים ומדברים אחד עם השני. ידידה שלי (שכמובן גם היא כמו כולם לא יודעת על זה שאני הומו) דורשת ממני נשיקה בפה ואני כמו מפגר לא יודע בכלל מה עושים, דוחה אותה ואומר לה שאף פעם לא נישקתי בפה. אני לא יכול לחיות יותר ככה ! אני כל הזמן מרגיש שאני מפסיד חיים שלמים, אני מרגיש שאם אני אצא מהארון החיים שלי ישתנו מהקצה אל הקצה - זאת בעצם התקווה היחידה שלי. אני מרגיש שאם אני אוכל להיות כנה לחלוטין, ואוכל להתנסות בזוגיות איך שאני אוהב אותה, ובמיניות - אז אולי לחיים שלי יהיה כיוון. אני מקווה שזאת לא רק אשליה, שברגע שאני אצא מהארון, החיים שלי ישתפרו בהרבה. אבל כבר 3 שנים אני משתוקק לצאת מהארון. כל שנה ביומולדת אני כמעט מתפרץ לפני 12 בלילה "אמא, אבא, אני הומו!". כל שנה שעוברת אני מרגיש כאילו הפסדתי יותר, כאילו המקרה שלי נהיה רק יותר ויותר עצוב עד כדי נואשות. כל החטיבה, והתיכון, התקופות הכי יפות בחיים של כולם, עברו אצלי כמו הבל, כלא היו. השנה ההיא שהייתי בה מאושר הייתה כמו נווה מדבר בכל החיים המשעממים והיבשים שלי. ועכשיו אני ניצב בפני הצבא, בפחד משתק וצורם. ניסיתי להכחיש (כמו כולם), אבל בכנות, עד שאתה לא עומד בטקס הסיום שלך וניצב לפני הבגרות האחרונה שלך - אתה לא מבין עד כמה החיים שלך עומדים בפני שינוי ע-צ-ו-ם. אמנם מגיל 13 ההורים שלי כבר התייחסו אלי כאילו אני דייר בבית, ולא כמו הילד שלהם - אבל הנה העולמות משתנים, ועכשיו, בפני כל העולם.. ובעיקר בפני עצמך, אתה קולט שאתה כבר לא בחיים של חופשה והנאה, אלא בחיים של עבודה, אחריות ובעיקר בחיים שבהם אתה נמדד מה אתה עושה ככל שהשנים עוברות. אתה לא ילד יותר, אתה לא בחסות כנפיו של התואר "ילד", אתה לא "בסה"כ צוחק". אתה עומד קצת לפני ראש ההר, עוד קצת תתקדם - ומשם יתחיל תהליך הנפילה לחיים המשעממים והאפורים. ואני, החמצתי את כל זה. אני הולך להיות קרבי. לא מרצון, אלא בגלל שאין לי ברירה אחרת. קרבי או ג'ובניק שקורע את התחת עם יציאות של קרבי (11-3). כילד מפונק, המציאות של לישון בפנימייה\בבסיס במשך יותר משבוע בהם אני קורע את התחת ולא לראות את הבית מתחילה להשמע כמו קוד "נחש צפע" שמקפיץ אותך. אני רוצה שבצבא אני כן אהנה! אני רוצה סופסוף להיות הומו, באמת. לא שאני אוהב להיות הומו, אבל אין לי שום ברירה, ואם היתה ברירה - הייתי עושה כל טיפול והופך להיות סטרייט. למרות שהרבה פעמים אני רואה כמה טוב יותר להיות הומו, הייתי מוכן לוותר על כל היתרונות שבקשר גברי לעומת נשי, בשביל שיהיו לי ילדים בצורה בילוגית, שאני ואדם שאני אוהב הבאנו לעולם. בכל-מקרה, אני רואה את הצבא כהזדמנות שלי סופסוף לצאת מהארונית. למה ארונית ? כי לצאת מהארון אין לי ביצים. אין לי את האומץ לבוא ולהגיד למשפחה שלי את האמת. זה משתק אותי. מעבר לזה, שמלבד סבתא שלי ודודה שלי, אני לא מרגיש שיש מישהו במשפחה שבאמת אוהב אותי, ואני ממש לא רוצה שגם הם, לא יאהבו אותי (אתם יודעים, הגישה של הזקנים. סבא שלי נגד הומואים, סבתא שלי היתה עובדת סוציאלית וטוענת שהם מסכנים ויחסית תומכת בהם). אני לא יודע מה לעשות... אני מביט בעצב בחיים שלי ורואה אותם עוברים כמו זבל, ואני, מה כבר עשיתי בחיים שלי? מעולם לא עשיתי שיחה אמיתי וכנה עם אדם, מעולם לא הבעתי אהבה עד דמעות, מעולם לא היו לי חבר'ה שהרגשתי כ"כ שמח וטבעי בחברתם ככה שלא הייתי צריך בכלל להתקשר כדי להפגש איתם. מעולם לא נזקפה לזכותי הצלחה מיוחדת. מעולם לא הרגשתי שאני אדם מיוחד, כמו שאני רואה באנשים אחרים שמממשים את הרצונות שלהם אנשים מיוחדים, ואולי זאת לא רק בעיה של העובדה שאני הומו. אני לא רוצה להיות בן 40 שאני אצא מהארון. אני גם לא רוצה לצאת באופן חלקי מהארון - כשהאנשים שקרובים אליי לא יודעים על כך, אבל אין לי אומץ! והאופציה הזאת נראית לי האופציה הכי סבירה, אם היא אפשרית בכלל, להתחיל לחיות באמת, עם אהבה, שהפכה למילה קיצ'ית ודביקה, אבל מישהו כמוני שכ"כ רוצה לגעת בזה - רואה אותה כערך המקודש והחשוב ביותר, מעל לכל שאר הדברים האחרים. אין לי ביצים, ואם מישהו יציע לי עכשיו להפגש איתו ושנדבר, לא יהיה לי אומץ. אין לי אומץ ליזום. ואני סובל כל יום שעובר.... זה מכתב ארוך, וזאת שאלה מסובכת. אבל יודעים מה? אני לא מצפה שתענו לי עליה בוודאות. אני אשמח לשמוע כל, כל דבר, כל התנסות. אין פתרונות בחיים, ואני גם לא חושב שאני אמצא פה פתרון, אבל הנה אני מנסה פעם ראשונה. המון תודה על ההקשבה.

3yuval3

New member
../images/Emo9.gif

אני בן קצת פחות מ16, וגם אני הרגשתי כמוך. הייתי מתוסכל, ולא ידעתי מה אני רוצה מעצמי, יותר נתון להכחשה. אני לא יכול להגיד לך שהחיים אכן משתנים, כי פותרים בעיה אחת, נוצרות עוד שתיים, אני ביסקסואל, יודעים עליי בערך עשרה אנשים [בלי להחשיב את הפורום] והם מקבלים את זה יפה מאוד. לי כבר נמאס, הפסקתי להכחיש, ותאמין לי, מי שרוצה יכול למצוא את ההודעה הזאת, כל אחד שמכיר את המשתמש שלי, אם זה הורים ואם זה חברים, ויודע מה? פשוט לא אכפת לי. מי שיאהב אותי, יאהב אותי בכל מצב, אתה צודק, זה נורא קשה לספר, וזה נורא קשה שזה בא ממך, גם לי, אבל כל עוד זה מתגלה ולא אני אחראי לזה, ממש לא אכפת לי, כי אני יודע שמתישהו זה צריך לקרות. אני ממליץ לך לספר לידידה טובה שלך, אחת שאתה יודע שבאמת אוהבת אותך וחשובה לך. מהמלצה, רק לה תספר, ואל תדאג, זה יתגלגל, כי מבן אדם לבן אדם זה נהיה יותר קל... אני חשבתי שבחיים לא יזוז אצלי משהו, ואני אשאר ביסקסואל במסווה של סטרייט לכל החיים, אז זהו, שלא :] בברכת "מקווה מאוד שלא יהיה אכפת לך אם זה יתגלה" [
] יובל.

Fede2

New member
הייתי מת להיות ביסקסואל

להנות מ-2 העולמות. לאהוב גם נשים ולדעת שיש לי את האופציה להביא ילדים ולחיות עם האדם שהבאתי איתו את הילדים. אני ממש לא נתון להכחשה. אני הומו, ואני יודע את זה במאה אחוזים. אמנם בגיל שלך, באמת ציפיתי שאולי זה ישתנה, כי אומרים שלפעמים בגיל הזה יש התערערות מינית שנקבעת לבסוף, אבל אין לי ספק אפילו קטן שאני כזה. השאלה שלי היא כזו: אם לא אכפת לך שהמשפחה שלך, וכולם, ידעו - למה אתה לא מספר להם את זה ? זה לא יגרום לך להרבה יותר נחת ? יודע מה, גם הייתי מת לספר את זה לידידה הכי קרובה שלי. אבל אני לא יכול, הקירבה היא רק גורם שמפחיד אותי. כתבתי על זה בהרחבה 2 תגובות למטה. שכתבתי שאין לי אומץ באמת התכוונתי לזה. יש לי אומץ להמון דברים, אבל שהצירוף מילים הזה נמצא בראש שלי לפני שהוא יוצא, יש לי דפיקות לב ואני פשוט לא מסוגל להגיד את זה. אני רואה איך העולם שלי מתחיל להתדרדר אחר"כ ואיך זה עובר לאנשים. ובכלל, איך הפה שלי לא מסוגל להגיד את המילים האלו לאדם אחר. יש לך המון אומץ בגיל 16 להצהיר על המיניות שלך. הלוואי והייתי כמוך

3yuval3

New member
לפעמים ביסקסואל זה לא כזה טוב האמת../images/Emo9.gif

כי ההתלבטות נשארת איתך לעד. אבל יהיה טוב. אני לא רוצה שזה יבוא ממני כי בכל זאת יש את הקטע שהם לא יקבלו, יש אחוז כזה, אבל אם הם אלה שיגלו את זה, לא אכפת לי... האמת שברגע שתשלים עם עצמך, ישלימו איתך. זה קשה מאוד, ואם הידידה הכי טובה שלך לא תקבל אותך בתור הומו, אז היא לא הידידה הכי טובה שלך. תספר תספר תספר
סתם נו >< לא לוחץ

Fede2

New member
היחס של הידידה הכי טובה שלי להומואים הוא טוב

אני לא ראיתי הרבה בנות עשרה ועשרים (חילוניות) שהיחס שלהם אל הומואים הוא רע. כן, מה לעשות, אנחנו אחלה עם. ולמרות שאני יודע שאין לה שום בעיה עם הומואים, אני לא רואה את עצמי עושה את זה.... אני חייב לשאול את זה: יש סיכוי שאם אני אמשיך לחכות, יום אחד אני פשוט ארגיש נוח יותר לספר ? נגיד, אחרי שאני אתנסה בזה יותר ואני אוהב מישהו, ככה שלא יהיה אכפת לי ? או שככל שהזמן עובר, אני רק מפסיד, וחייבים פשוט לתלוש את זה כמו שעווה בשפם של בנות שעירות במיוחד ?

miserable1

New member
יש לי הצעה

אם מה שמפחיד אותך זה שהידידה שלך לא תקבל אותך על זה שאתה גיי אולי אתה צריך לברר מה היא חושבת על זה, למשל לנסות לדבר איתה על מצעד הגאווה ולראות מה היא חושבת על הומואים. אני חושב שלספר לחברים שלי היה אחד הדברים היותר משחררים וכיפים שעשיתי, ואני קוצר פירות מכך עד היום. בהצלחה!

Fede2

New member
איזה כיף לך :] אני מת כבר להיותא אחרי זה

כרגע הקנאה שלי בכל יוצאי הארון היא כ"כ ענקית ! בטעות הגבתי לך גם בחלק מהתגובה שנמצאת למעלה, לגבי התמיכה של החברה

miserable1

New member
היי

לגבי השאלה שלך מהתגובה למעלה, יכול להיות שתרגיש יותר נוח לספר אחרי שתמצא מישהו.. אבל חבר שיודע יכול כל כך לעזור, לתת בטחון ולדעתי זה חשוב כשאתה מתחיל לחפש בן זוג. וד"א, אני גם dror ko בפורום, ולפני רבע שעה סיפרתי לאמא, היא קיבלה את זה יפה :]

Fede2

New member
וואו, לפני רבע שעה ?

ואתה כבר במחשב עם זמן לכתוב ? כנראה שאמא שלך ממש ממש ממש פתוחה! ספר מה היה :] זה יכול להיות מאוד... אבל רק בצבא אני לא אפחד לצאת בלי שישאלו אותי "לאן זה?" ואני אצטרך לשקר. קיצר אני מקווה שבצבא אני אתחיל עם זה :]

miserable1

New member
...

האמת שלא תכננתי לספר לה.. קמתי בבוקר עם מצב רוח רע.. סיפור ארוך, זה כתוב לי בבלוג.. רציתי רק להתייפח במיטה כל היום אז כתבתי לאמא שלי פתק ש"אני במצב רוח ממש רע ושלא תכין לי אוכל, אני אכין כשאני אהיה רעב". ב-13:00 יצאתי לבדוק משהו במחשב ואחרי כמה זמן היא באה וביקשה לדעת מה קרה. אמרתי לה שאני לא יכול לספר לה והיא התעקשה ברכות, היא שאלה אם זה "משהו עם בנות" והתחילה לנקוב בשמות של בנות שאני בקשר איתן, אז בסוף אמרתי לה שזה לא "היא". היא לא הבינה בהתחלה ואז היא שוב שאלה על בת אחרת ואמרתי לה "לא, זה לא ,-היא-!". ואז היא שאלה בצורה הכי ישירה- "מה, אתה חושב שאתה הומו?" ואז אמרתי "אני יודע." והיא אמרה בצלילות "בסדר", היא ממש לקחה את זה באהבה ואמרה שהיא מקבלת אותי ונתנה לי חיבוק. לא יכולתי לצפות לתגובה יותר טובה.. אני חושב שלא היה לי זמן לעכל את זה בגלל אירועי התקופה האחרונה, אבל זה באמת דבר ענק, זה ממש מוזר לי שאמא יודעת... נחמד לי
שבת שלום

YugiBoy

New member
הבעיה היא,

שכשאתה מגיע לגיל שאתה צריך להחליט, ימינה או שמאלה... וזה קשה, כי גם אם אתה בוחר בלהיות עם אשה כל החיים, אתה לא יכול לשכוח שאתה נמשך לגברים, כי זה יהיה איתך בכל שניה שאתה חיי, הרצון, הדחף, קשה להתמודד עם זה בטח..

Fede2

New member
צודק. זה יכול להיות מעצבן מאוד, אבל עדיין

הייתי בוחר בלהיות עם אישה. אולי כי לי הקטע של הילדים והמשפחה מאוד חשובים אבל אם אתה מאוהב במישהי\מישהו... אז זהו, ככה זה גם בעולם של הסטרייטים. אחר"כ יכול להיות שתדלק על מישהי אחרת... בשביל זה צריכים להתחתן עם אדם שאתה מרגיש איתו כ"כ נוח שאתה יודע שזה שווה מכל קשר של קוויקי

YugiBoy

New member
נכון (=

אם הייתה לי אופציה, ברור שהייתי בוחר בדרך הישר (
) . למרות שעד לפני חודש ממש לא חשבתי ככה. זה מוזר אבל התחלתי להבין כמה קשה הולך להיות לי ואני לא בנאדם שאוהב לבלוט או שמסתכלים עלי מוזר.. לא אוהב שמתעסקים או שמדברים עלי... יש כאלה שלא איכפת להם או שנהנים מזה.. =\

הו, וואוו ../images/Emo9.gif

קודם כל, ברוך הבא לפורום
אממ... אם אתה מרגיש צורך לצאת מהארון אתה יכול בתור התחלה לספר על זה לאיזשהי ידידה קרובה, אחרי השלב הראשון הזה זה נהיה הרבה יותר פשוט
אתה יכול גם להגיע למפגשים של הפורום (אני מניח שיהיה אחד עוד שבועיים או משהו). Anyway, אני לא במצברוח לחפור, מזל טוב על סיום י"ב ובהצלחה בגיוס והכל

קבס2000

New member
ההודעה שלך מדהימה

אני חושב שמה שיובל כתב לך מאד נכון. בנוסף הזכרת לי קטע שאני מאד אוהב, אני אעתיק אותו לפה. חשבתי להביא חלק, אבל עכשיו קראתי ואני אביא את כולו. זה קצת ארוך אבל אפשר להתגבר על זה. אני אדגיש את מה שחשוב לי להגיד לך. (אני שונא שונא שונא להביא דברים כ"כ אמיתיים ורציניים בצורה כ"כ וירטואלית, אני כרגיל- אסלח לעצמי) מומלץ בחום לכל קוראי הפורום. המסתורין שבמערכות יחסים\בהגוואן אושו "מערכות יחסים הם אחד המסתורין הגדולים. ומשום שהן מתקיימות בין שני אנשים הן תלויות בשניהם. תמיד כאשר נפגשים שני אנשים עולם חדש נוצר. מופע חדש מתהווה. מופע שלא היה קודם לכן. ובאמצעות מופע חדש זה, שני האנשים גם יחד משתנים ומיתמרים. ללא קשר עם מישהו אחר, אתה משהו מסוים. בהיותך בקשר, מיידית, אתה הופך למשהו אחר. דבר מה חדש קורה. אישה, כאשר היא אוהבת, אינה אותה אישה שהייתה קודם. גבר, כאשר הוא הופך לאב, אינו אותו אדם שהיה קודם. כאשר נולד לו ילד, יש נקודה שאנו מתעלמים ממנה. ברגע שנולד ילד, גם האם נולדת בו בזמן. זהו מצב שלא היה קודם לכן. האישה הייתה קיימת, אך האם מעולם לא. האם היא ישות חדשה לחלוטין. יחסים נוצרים על ידך, אבל אז בתורם, היחסים יוצרים אותך. שני אנשים נפגשים, משמע, שני עולמות נפגשים. זה אינו דבר פשוט- זהו דבר מסובך, המסובך ביותר. כל אדם הוא עולם בפני עצמו, בפני עצמה- מסתורין מסובך עם עבר ארוך ועתיד נצחי. בתחילה, רק החיצוניות נפגשת; אבל אם היחסים צומחים לאינטימיות, לקרבה, אם הם הופכים לעמוקים- אזי, לאט לאט, מתחילה הפנימיות להיפגש. וכאשר הפנימיות נפגשת, זוהי הכרות. אתה נוגע באדם מבחוץ, רק בגבולות. אז זוהי הכרות בלבד. פעמים רבות אתה קורא להכרות אהבה, ואז אתה חי בזיוף. הכרות אינה אהבה. אהבה הינה נדירה ביותר. לפגוש אדם עם הפנימיות שלו, משמע שאתה בעצמך עובר מהפך. מפני שאם אתה רוצה לפגוש אדם במרכז הפנימי שלו עליך להרשות לו להגיע למרכז הפנימי שלך. עליך להיות פגיע. פגיע לחלוטין, פתוח. וזה מסוכן. וזה מפחיד. להרשות למישהו אחר להגיע למרכז הפנימי שלך זה מסוכן, מפני שלעולם אינך יודע מה האדם השני עלול לעשות לך. וברגע שכל הסודות שלך ידועים, וכל המחבואים שלך התגלו, ברגע שנחשפת לחלוטין, מה יעשה האחר? הפחד, זו הסיבה שאיננו נפתחים. רק מכירים, וכבר חושבים שקיימת אהבה. נפגשו חיצונויות, וחושבים שאנו נפגשנו. אתה אינך החיצוניות שלך. כאמת, החיצוניות היא הגבול, הסוף שלך, רק הגדר סביבך. זה לא אתה. החיצוניות היא המקום בו אתה מסתיים ומתחיל העולם. אפילו בעלים ונשים, אשר חיים יחדיו שנים רבות, עלולים להיות מכרים בלבד. יכול להיות שאינם מכירים איש את רעותו. וככל שתחיה יותר עם אדם מסוים, יותר ויותר תשכח לחלוטין שהמרכז נשאר לא ידוע. לכן הדבר שיש להבינו הוא: לעולם אל תחליף הכרות באהבה. אתה אולי עושה אהבה, אתה אולי קשור מינית, אבל מין הוא חיצוניות גם כן. אם המרכזים אינם נפגשים, המין הוא רק מפגש של שני גופים. המפגש של שני גופים אינו המפגש שלך. המין נשאר בגדר הכרות פיזית, גופנית, אבל עדיין אין הכרות. אתה יכול לתת למישהו אחר להיכנס אליך למרכז הפנימי שלך רק כאשר אינך מפחד. ואני אומר לך שיש רק שתי צורות לחיות: האחת- מכוונת לפחד; השניה- מכוונת לאהבה. חיים המכוונים לפחד לעולם לא יובילו אותך ליחסים עמוקים. אתה תישאר מפחד, והאחר לא יקבל רשות לחדור אליך, אל הליבה שלך. האדם המכוון לאהבה הוא אדם מאמין. אדם המכוון לאהבה, משמע, אדם שאינו מפחד מהעתיד, אדם שאינו מפחד מתוצאות מעשיו, אדם החי כאן ועכשיו." אני לא יודע אם הקטע הזה מעודד, או רק גורם לך ליותר תסכול.. אבל אתה צריך להאמין בעצמך, שאתה יכול להתגבר על הפחד, שאתה יכול לחיות חיים אמיתיים, להאמין גם בחברים שלך, למרות הכל. אני לא ש'פספסת את התקופה הכי טובה בחייך', אם תחשוב כך אתה באמת תהיה מתוסכל כל החיים. זקנה זה משהו פיזי ורוחני-פנימי, אני מייחס לזיקנה בלאי, חוסר אמונה, כניעה למציאות ולמי שאני, 'לסיים עם זה וזהו', משהו עייף ומותש. כשאני אומר נעורים אני חושב על חיים, אחריות, חברים, אמונה, אהבה, אומץ.. אני חושב שהמון צעירים ואולי גם אתה קצת עם מנטאליות של בני 200. זה משהו שיכול להשתנות. זה לא יקרה ביום או ביומיים. אבל אם תרצה זה יקרה. בתוך תוכך, במערכות יחסים שלך, במה שתבחר לעשות. אין כזה דבר "בן אדם ביישן", יש כזה דבר בן אדם שמעשיו בישניים. אתה מבין את ההבדל? אין כזה דבר בן אדם טוב, יש בן אדם שבוחר במעשים טובים. אין כזה דבר בן אדם רע, יש בן אדם שבוחר במעשים רעים. הבחירות של אנשים הופכות אותם למי שהם, ולא להיפך! הכל בידיים שלך. אתה חייב להאמין.

Fede2

New member
הקטע שהבאת מדבר על דבר מאוד נכון

על איך ששינוי קטן יוצר סטטוס ועולם חדש... זה מאוד נכון. הבעיה היא לחולל את השינוי הקטן הזה. ברור לי שאני קובע לחלוטין את העתיד שלי. אמנם יש לי האשמות כלפי חוץ, אבל אני יודע שהן חסרות ערך כי הגורל שלי באמת ובתמים נתון בידי, ורק מי שחווה הרבה בחיים יכול לאמת את המשפט הזה מהבנה אמיתית. הידידה הכי קרובה שלי מספרת לי המון על היחסים שלי... אבל אני, איתה מגיל מאוד מאוד צעיר. אנחנו מאוד קרובים. ודווקא הקירבה הזאת היא מה שמונע ממני לספר לה, כי לאדם מרוחק הרבה יותר קל לי להגיד את זה. אני לא מפחד שהקשר שלי, שאני אוהב, עם אותו אדם מרוחק ישתנה. אני מרגיש נבוך שאני ידיד של מישהי כבר קרוב לעשות, בצורה כ"כ קרובה, והיא לא יודעת עלי דבר כ"כ משמעותי. ובכלל, אין לי את האומץ פשוט לפרוץ את זה בפעם הראשונה. בגלל זה חשבתי שאולי עדיף להתחיל עם זה בצבא, ואחר"כ להמשיך לחברה שקרובה יותר אליי. מה אתה אומר ?

קבס2000

New member
שאלה קשה...

אני גם לא יודע תאכלס כמה הצבא זה מקום מקבל.. אני חושב גם שזה סתם לעבוד על עצמך לספר לאנשים שלא קשורים לחיים שלך.. גם לא סתם זה יותר קשה, כי זה אמיתי, זה החיים, אין לאן לברוח מזה. אתה מבין מה אני אומר? אני חושב שיש פה דברים שצריכים לקרות במקביל.. אני יכול להגיד על עצמי שאם היו מציעים לי איזה גלולת פלא להפוך לסטרייט, לא הייתי בוחר בה. חלק תהליכים שצריכים לקרות במקביל, כי זה שתקבל את עצמך יעזור לך להפתח כלפי אנשים אחרים וזה שתפתח לאנשים אחרים יעזור לך לקבל את עצמך, כי זה יקבל תוקף במציאות.. לא סתם היה לי ממש ממש אבל ממש קשה להגיד בקול רם 'אני הומו', זה הופך את זה ליותר ממשי ומפחיד. ושוב, שיהיה בהצלחה. לילה טוב.

Fede2

New member
הסיבה שחשבתי להתחיל עם זה בצבא

זה בשביל להתנסות. לא יצא לי לגעת בזה ולו בקצת, בגלל הפחד. אולי קצת סרטים מחרמנים ביוטיוב אתה יודע.. אולי במקום רחוק אני אוכל יותר להתקרב לזה. אני מאוד מאוד אוהב להיות הומו. אבל אם היו מציעים לי גלולה, מיד, ללא שאלות - הייתי לוקח אותה. למה ? כי שום דבר לא משתווה לזה שיהיו לי ילדים, זה החלום שלי. לגדל ילדים חמודים משלי, לחנך אותם כמו שאותי לא חינכו, ולהיות הורה תומך.. אולי זה החלום של כולם, אבל אני לא יכול לעשות אותו. הייתי רוצה לאמץ ילד, אבל יודע מה ? אני מרחם עם הילד הזה שיצטרך לחיות רק עם אבא, או עם 2 אבות הומואים. למה הוא צריך לסבול מזה כי אני רציתי שיהיה לי ילד ? מבין ? הייתי מחליף את כל מה שאני אוהב בגברים כדי שאני אחיה עם אדם שאני אוהב, ויהיו לי איתו ילדים - שלהם יהיו הורים ביחד, נורמלים. אז בסדר, אם הייתי נולד עוד 100 שנה, אולי אז זה יהיה מקובל. אבל עד כמה שלא אכפת לי מהחברה, אני לא רוצה לגזור את זה על הדבר הכי חשוב לי - הילד (שאולי היה לי) שלי.

קבס2000

New member
חבל אבל שכל הרגשות מתנקזות לנקודה הזו.

אם כבר שברנו מוסכמות- דברים שנראים כמובן מאליו, אז למה לא להמשיך? במקום להגיד מה רוצים צריך להגיד למה רוצים. פסגת השאיפות בעולם זה משפחה עם בית קרקע, גדר לבנה וכלב חמוד. ו3 ילדים. מי אמר שזה נכון? למה זה דבר כ"כ מובן מאליו? אסור לנו לתת לעולם הזה לבטל את הדמיון והיצירתיות שלנו, של כל אחד. צריך להפסיק להיות מקובעים.

למעלה