הנדסת תעשייה

dante club

New member
הנדסת תעשייה

שלום לכולם, התקבלתי להנדסת מכונות ואני עדיין בהמתנה להנדסת תעשייה. הסכם שלי הוא 659, ונכון להיום (למרות שהוא לא השתנה הרבה זמן ושההרשמה כבר סגורה יותר מחודש) חתך הדחייה הוא 655, חתך הקבלה 660. דיברתי עם איילת כהן שאחראית על ההרשמה ושאלתי מתי כבר (אלוהים ישמור...) אקבל תשובה לחיוב או לשלילה. תשובתה "אולי אחריי סוכות"... תודה באמת... ולשאלתי מה אם הסכם יישאר 660, ענתה "אתה תידחה גם אם זו רק נקודה אחת". יש לכם רעיון עם מי חוץ ממנה ניתן לדבר? המזכירות של הנדסה גם לא היו יותר מדיי מועילות והפנו אותי חזרה אליה. אני מתבלט אם לגשת לפסיכומטרי בספמטבר, ובמידה ואשפר את הציון אולי אוכל לעבור בשנה ב' על סמך אותו ציון *לא יודע אם זה קשור אבל גם עשיתי את המכינה שלהם בפיזיקה בקיץ ועברתי :\ תודה, המיואש.

תשובות להנדסת תעשייה וניהול

הי, תשובות קבלה נשלחות למועמדים לאוניברסיטה בהתאם לנתוני המועמדים ולמספר המקומות בכל חוג. נכון להיום מכסת המקומות בחוג מלאה. יחד עם זאת, מועמדים שהתקבלו ושילמו את מקדמת שכר הלימודים זכאים לבטל עד ה- 15.9 ולקבל החזר מחצית מהמקדמה. היה ויתפנו מקומות בחוג תיבדק האפשרות להורדת חתך הקבלה, ובמידה ולא יתפנו מקומות יעלה רף הדחייה. יש לציין שחתך הקבלה והדחייה נסגרים בכל עונת רישום בפער של נקודה, ועם כל הצער נדחים מועמדים שחסרה להם נקודה אחת לקבלה. ניתן להתקבל בפקולטה להנדסה לשנה שנייה ע"ס לימודים באוניברסיטה, הקבלה תידון בועדת קבלה חוגית עפ"י מוסד וממוצע ציונים. אנו מבינים את תחושותיך ומקווים כי בזמן הקרוב תתקבל החלטה בעניינך. בברכת שנה טובה ובהצלחה

dante club

New member
קודם כל תודה,

נכון, אבל חתך הקבלה והדחייה עדיין לא בפער של נקודה, והם תקועים ככה כבר חודשים למרות שאני יודע בוודאות על אנשים שביטלו מאז הרשמה בת"א האם כבר עודכנו נתוניהם של אלו שביטלו עד ה15.08 (התאריך בו היה אפשר לבטל מבלי לשלם כלום) אם כן הסיכוי שלי נמוך מאוד (שהרי לא סביר שמישהו עוד יבטל בשלב זה..) נכון? האם ניתן עדיין להירשם לכלכלה? שוב תודה רבה רבה, סוף סוף יש מישהו בת"א שלא עונה ב"תפנה ל.." "לא בעיה שלי".

הנדסת תעשייה

הי, אשמח לשוחח איתך ולמצוא פתרון, שלח לי את מספר הטלפון שלך לתיבת המסרים שלי.

למעלה