בניית מערכת

Omega6

New member
בניית מערכת

היי, יש לי שאלה בקשר לבניית מערכת שעות. אני מתחיל ללמוד מדעי המדינה/מזה"ת ואפריקה ורציתי לדעת האם כדאי לי לפרוש את המערכת על פני השבוע, כך שיהיו לי שיעורים עד שעה מוקדמת יחסים או לדחוס הכל לכמה ימים ואת שאר הימים להשאיר חופשיים לעבודה.

sparx

New member
../images/Emo28.gif../images/Emo54.gifיש לקחת בחשבון שצריך זמן גם

ללמוד מעבר לשעות ההרצאות. אני משערת שאתה לומד גם ערבית במסגרת החוג מזה"ת? יהיו לך בחנים כל שבוע שתצטרך ללמוד להם... ועבודות להגיש [ויש הרבה עבודות במדעי המדינה].. הייתי מרחיבה ואומרת גם לקרוא מאמרים לפני השיעור וכו' אבל הרוב פשוט לא עושים את זה.. אז כשאתה מסדר מערכת ו"דוחס" הכל לכמה ימים והשאר משאיר חופשי לעבודה, אתה משאיר לך זמן ללמוד גם?

Omega6

New member
התכנון שלי..

התכנון שלי הוא למצוא עבודה שמאפשרת לימודים בזמן העבודה, כמו שומר שלשם אני אוכל גם להביא את הלימודים וללמוד שם. אבל עכשו שאני מסתכל על זה, אולי עדיף לי לפרוש את הלימודים על פני השבוע ואת סמסטר א' לנצל רק בשביל ללמוד, כך שאני אגש עם יותר נסיון לנושא הזה בסמסטר ב'. דרך אגב, ערבית היא חובה בחוג למזה"ת? הבידנג שם הוא סמסטריאלי או שנתי?

sparx

New member
../images/Emo28.gif../images/Emo54.gifלפי מה שאני רואה זה ערבית זה חובה

ואין לי מושג לגבי הבידינג.. סורי. אבל אם לא יענו לך כאן, אתה תמיד יכול לשאול את המזכירות. בכל מקרה, הדבר הכי טוב שאתה יכול לעשות [אם מתאפשר לך] זה באמת לא לעבוד בסמסטר הראשון... אני עבדתי ועוד בעבודה יחסית תובענית וזו הייתה טעות שאני עדיין משלמת עליה.. יהיה לך הרבה יותר קל לדעת איך תסתדר עם עבודה ואיך לחלק את הזמן שלך אחרי הסמסטר הראשון..

שמרית211

New member
הבידינג הוא שנתי וערבית היא כמובן חובה

יחד עם זאת המחזור שלכם פטור מקורסי טקטסים ובמקומם יש לכם אפשרות לקחת קורסי בחירה אחרים.

למעלה