אך פתח תקוה

Yakir4179

Well-known member
נהייתה עיר מסיבות סווינג ??? כנראה שהשכרת לופטים שם זולה משאר הערים, עניתי למי שהזמין רחוק לי , לצערנו אין כמעט נשים שבאות מרצונן הטוב והחשק כמו בחול, אלא כשמשלמים להן , וזה הורס את הנאה סמים קלים אלכוהול ותשלום מוריד לי את החשק..

יעיש התימני

Active member
כלומר, מה
נהייתה עיר מסיבות סווינג ??? כנראה שהשכרת לופטים שם זולה משאר הערים, עניתי למי שהזמין רחוק לי , לצערנו אין כמעט נשים שבאות מרצונן הטוב והחשק כמו בחול, אלא כשמשלמים להן , וזה הורס את הנאה סמים קלים אלכוהול ותשלום מוריד לי את החשק..
שאתה אומר בעצם:
אורגיות איבדו טעמן, או ש"סווינגרים" עושים זאת בפרטיות ולא בקבוצות אנונימיות.
הייתי בכמה וכמה אורגיות בימי חיי, יש משהו דוחה בזה. דבר ראשון זה הריח שעולה. ריחות גופים חריפים שאינם בדיוק מעוררי חשק, אחר כך, פרטנרים.יות שנצמדים אליך בניגוד לרצונך ואין דרך להימלט כמעט.
אבל אני מצאתי דרך.
אני בוחר ונבחר, אנחנו מתנשקים ומישהו/י מטפל לנו במה שחשוב.
לא עוצר, לא משהה.
נגמר, יופי, מקלחת והביתה.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
כלומר, מה

שאתה אומר בעצם:
הייתי בכמה וכמה אורגיות בימי חיי, יש משהו דוחה בזה. דבר ראשון זה הריח שעולה. ריחות גופים חריפים שאינם בדיוק מעוררי חשק, אחר כך, פרטנרים.יות שנצמדים אליך בניגוד לרצונך ואין דרך להימלט כמעט.
אבל אני מצאתי דרך.
לא עוצר, לא משהה.
מזכיר לי נשכחות,לפני 23 שנה אותן הריחות וכל מה שנלווה,הלכתי לסקרנות וכך חזרתי הביתה.

Yakir4179

Well-known member
מזכיר לי נשכחות,לפני 23 שנה אותן הריחות וכל מה שנלווה,הלכתי לסקרנות וכך חזרתי הביתה.
האמת שלא היה ריח למשל בחדרים עם המזרונים אפילו לא עישנו שם רק באיזור הבאר, כשזה סינגלים זה אחרת כשזה זוגות ויש איזון מגדרי אז זה אחרת וכולם מוצאים את הפינה שלהם, הבעיה היא באיכות הקהל, יש כאלו שרוצים לראות עמך ומזרחיים ויש אשכנזים שרוצים להיות עם כמוהם , קשה לרצות את כולם , בגלל זה הקהל האיכותי עושה מסיבות פרטיות בדירות ובוילות ולא מועדונים, המועדונים זה השקעה מינימלית , בחול זה אחרת יותר מבחר יותר מעניין , כאן על כל אחת עש 20 קופצים, וגם אני רוצה פשוט לראות נשים שבאות מבלי שמשלמים להם ובלי הצגות שהקבועים שבאים כל שבוע יהיו ראשונים לזיין, דוקא הברמנית משכה אותי אירופאית ישראלית נחמדה החלפנו מבטים וחיוכים, דאגו לעדכן אותי שהיא מחוץ לתחום

Gu987

Well-known member
כלומר, מה

שאתה אומר בעצם:
אבל אני מצאתי דרך.
לא עוצר, לא משהה.
"רק לגמור עם הסיוט הזה" ???
אז למה בכלל להתחיל?

יעיש התימני

Active member
"רק לגמור עם הסיוט הזה" ???
אז למה בכלל להתחיל?
אהה, כשאתה צעיר, סקרן, מחפש ריגושים אתה הולך בלי לחשוב שתהיה "בשר צעיר".
בפעם השניה אתה כבר "לא ממש מתרגש" ואז הסיפור הופך לסיוט.
וזהו, לא הולכים יותר.

Yakir4179

Well-known member
בארץ הכל אחרת בגרמניה למשל ליגה אחרת , נורמטיביות באות כי בא להן לקבל בכיף ולא לחשוש מימה יגידו וכו, כאן בארץ מתגמלים אותן כספית שזה כמו להזמין נערת ליווי לחדר!
הייתי במסיבה גאנג באנג, הוזמנתי על ידי היחצנית , לא תאמין מרכז מסחרי גדול ומוכר עם חנויות מותגים מימול , מי היה מאמין שיש שם מועדון סקס , אז ככה לא נוגעים בבחורה אלא רק אם היא מזמינה אותך ואומרת בוא אלי , יש חוקים ברורים, שתדע אלו שמשלמים ובאים קבוע ,הם הראשונים לגעת ולזיין,הן כבר יודעות מי כל אחד ואחד, תתפלא 1600 שח בחודש סיפרו לי כמה שמשלמים 400 שח לערב , להוציא על זה זה אומללות , פצחנו בשיחה שם עם כמה גברים שגם נוסעים לחול, כי בארץ המצב בכי רע בנושא , זה כסף טוב למארגנים השקעה מינמלית ושתיה בבאר ודוכן נקנקיות , ומאנצס וזתים בבר , ויש לך הכנסה טובה , אני החלטתי ממזמן לאחר 5 מסיבות גם של זוגות הכניסו אותי, שאני מעדיף מפגשים בדירות פרטיות יותר סולידי ואיכותי, כמו קבוצות של זוגות מטיילים בפייסבוק, מכירים נפגשים מטיילים ואז זורמים שיש סוג של חיבור, אחת הבנות במועדון , אהבתי את הצגה שלה והגניחות שלה היו נחמדות סקסיות , גם הפתיינות שלה עם הגברים שמביטים מבט מפתה קול מפתה , זה עושה את זה בסקס , למרות שהייתה מלאה פלוס
מבינים את הזוגות וכו אנשים רוצים משיכה וחשק ופחות להיות מתודלקים בשביל להזדיין , לכן הם עוברים לקבוצות איכות , ולא עם ההמון , דוקא הגברים היו מבושמים ולבושים נחמד, לא היו יצורים כמו במסיבות אחרות, הנשים היו האוט סיידר כזה , אחת נערת פרחים, אחת מלאה פלוס פלוס רוסיה , אחת צרפתיה בוגרת, ורוסיה צעירה יחסית פריקית

יאמר לזכות שכולם כיבדו את הכללים ואף אחד לא עשה דבר בניגוד לרצון הבחורה או הצוות שם!

בקיצור עדיף בחול שככה באות בכיף מי שאוהבת סקס ריבוי משתתפים וכו, בארץ זה עובד אחרת במסיבות

יעיש התימני

Active member
בארץ הכל אחרת בגרמניה למשל ליגה אחרת , נורמטיביות באות כי בא להן לקבל בכיף ולא לחשוש מימה יגידו וכו, כאן בארץ מתגמלים אותן כספית שזה כמו להזמין נערת ליווי לחדר!
הייתי במסיבה גאנג באנג, הוזמנתי על ידי היחצנית , לא תאמין מרכז מסחרי גדול ומוכר עם חנויות מותגים מימול , מי היה מאמין שיש שם מועדון סקס , אז ככה לא נוגעים בבחורה אלא רק אם היא מזמינה אותך ואומרת בוא אלי , יש חוקים ברורים, שתדע אלו שמשלמים ובאים קבוע ,הם הראשונים לגעת ולזיין,הן כבר יודעות מי כל אחד ואחד, תתפלא 1600 שח בחודש סיפרו לי כמה שמשלמים 400 שח לערב , להוציא על זה זה אומללות , פצחנו בשיחה שם עם כמה גברים שגם נוסעים לחול, כי בארץ המצב בכי רע בנושא , זה כסף טוב למארגנים השקעה מינמלית ושתיה בבאר ודוכן נקנקיות , ומאנצס וזתים בבר , ויש לך הכנסה טובה , אני החלטתי ממזמן לאחר 5 מסיבות גם של זוגות הכניסו אותי, שאני מעדיף מפגשים בדירות פרטיות יותר סולידי ואיכותי, כמו קבוצות של זוגות מטיילים בפייסבוק, מכירים נפגשים מטיילים ואז זורמים שיש סוג של חיבור, אחת הבנות במועדון , אהבתי את הצגה שלה והגניחות שלה היו נחמדות סקסיות , גם הפתיינות שלה עם הגברים שמביטים מבט מפתה קול מפתה , זה עושה את זה בסקס , למרות שהייתה מלאה פלוס
מבינים את הזוגות וכו אנשים רוצים משיכה וחשק ופחות להיות מתודלקים בשביל להזדיין , לכן הם עוברים לקבוצות איכות , ולא עם ההמון , דוקא הגברים היו מבושמים ולבושים נחמד, לא היו יצורים כמו במסיבות אחרות, הנשים היו האוט סיידר כזה , אחת נערת פרחים, אחת מלאה פלוס פלוס רוסיה , אחת צרפתיה בוגרת, ורוסיה צעירה יחסית פריקית

יאמר לזכות שכולם כיבדו את הכללים ואף אחד לא עשה דבר בניגוד לרצון הבחורה או הצוות שם!

בקיצור עדיף בחול שככה באות בכיף מי שאוהבת סקס ריבוי משתתפים וכו, בארץ זה עובד אחרת במסיבות
מותר - איכססססססססססססססס

Yakir4179

Well-known member
מותר - איכססססססססססססססס
למה איכס ? יש צורך עז בסקס ולקבל סקס , אצלכם בקהילת הגייז 10 דקות וכבר תקבל מציצה , אצל הסטרייטים 200 שח ואולי יקבל נשיקה בלחי במקרה הטוב שאין כימיה והתאהבות או הדלקות מצדה

אישון34

Well-known member

ואחרי כל התאור הזה, אתה מספר שאתה מחפש בחורה לנישואין.

אם אפשרי חסודה ודתייה.

הכי טוב בתולה יראת שמיים?

אתה לוקח את החיים למקום אפל - ומדבר על אור ואהבה כיעד.

אישוניאיש.
הקשר בין מעשה לתוצאה.

mיטלמן

Well-known member

אם אפשרי חסודה ודתייה.

אישוניאיש.
הקשר בין מעשה לתוצאה.
אה, אה.
הבנתי, בינך (מה שכתבת) ובין יקיר,
הוא הלך לחפש דירה בחולון.

Yakir4179

Well-known member

אם אפשרי חסודה ודתייה.

אישוניאיש.
הקשר בין מעשה לתוצאה.

Yakir4179

Well-known member
היי מה שלומך?
אין קשר לחפש מישהי לזוגיות לנישואין,לא ביקשתי חסודה ובתולה וכו, אנחנו חיים בעולם המציאות, אם ארצה צעירה נאה ולהרגיש שייך,אני אביא מאסיה פיליפינים וכו , יש מלא בכפרים שזה מושלם להם , לחיות עם זר, אך אומרים כל אחד והמזל שלו , המנקה שלי בת 25 מפליפנים ובן זוג בן 69, אך אומרים כל אחד והמזל שלו

יעיש התימני

Active member
היי מה שלומך?
אין קשר לחפש מישהי לזוגיות לנישואין,לא ביקשתי חסודה ובתולה וכו, אנחנו חיים בעולם המציאות, אם ארצה צעירה נאה ולהרגיש שייך,אני אביא מאסיה פיליפינים וכו , יש מלא בכפרים שזה מושלם להם , לחיות עם זר, אך אומרים כל אחד והמזל שלו , המנקה שלי בת 25 מפליפנים ובן זוג בן 69, אך אומרים כל אחד והמזל שלו
אבל, אז אם יהיה ילד עיוני, הוא לא יהיה "אל יהוד". ♥

mיטלמן

Well-known member
היי מה שלומך?
מבקשת הסבר,
"צעירה נאה ולהרגיש שייך"
איך בדיוק תרגיש שייך?

Yakir4179

Well-known member
מבקשת הסבר,
"צעירה נאה ולהרגיש שייך"
איך בדיוק תרגיש שייך?
ידוע של גבר בוגר שזוכה לחיזורים והתאהבויות מצעירות הוא מעורר קינאה והערצה , אם הוא טחון בהמון כסף ורכוש אז זה לא נחשב, זה שקוף מידי שנשים יהיו סביבו ,יכול לומר המקה שלי בת 25 מפיליפים נאה ובן זוג גרוש פלוס 3 60 , וכולם מדברים מה הוא ואך היא איתו וכו וכו, למרות שיש ביקוש מטורף לבוגרות נשיות , עדיין גבר בוגר וצעירה זה שדרוג חברתי ...

Yakir4179

Well-known member
לדעתי עדיף להכיר בקבוצות של טיולים יוצאים לטיול יחדיו ואז מוצאים מי מעניין ולהתחבר אליו ואז בערב לזרום יחדיו לחדר כשיש סוג של חיבור כימיה וקליק, זה בעיני עולם הסווינגר לפנויים, בשונה מלהגיע למסיבה במועדון, ואז אתה חייב לקבל זיון ולהתפרק כי אחרת גם הלך לך 400 שח וגם אתה חם אש

למעלה